HOŞ GELDİNİZ ! TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI
HOŞ GELDİNİZ ! TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI
HAKKIMIZDA

1990 yılında İstanbul'da faaliyetlerine bir aile girişimi olarak başlayan Fırat Tekstil zamanın gereklerine uygun olarak geniş ürün yelpazesini ve Pazar çeşitliliğini arttırarak yoluna devam etmiş ve bugün Cillop Tekstil olarak hem yurtiçi hem de yurtdışı tedarikçi firma olarak markaların isteklerine cevap veren hem de kendi CİLLOPKİDS markasını oluşturarak e-ticarette tüketiciye en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmayı hedefleyen yerli bir Türk Markasıdır.

Tüm üretim süreçlerini kendi çatısı altında tamamlayan Cillop Tekstil günümüz modasını yakından takip ederek ve müşterilerimizin isteklerini önemseyip dikkate alarak tekstil sektörüne hizmet vermektedir.

Cillop Tekstil olarak kendi bünyemizde hizmet verdiğimiz tasarım ve modelist ekibimizle, planlama, üretim ve kalite güvence ekiplerimizce üretilen tüm ürünler günümüz moda dünyasını yansıtmakta ve kalitesiyle tekstil sektöründe öncü olmaktadır.

VİZYONUMUZ

Yüksek kalitedeki ürünleri sektörüne sunan, sektöre büyük ve köklü istihdam ortamları oluşturan, çok geniş pazarlama ve satış kadrosuna sahip, kalite ve mükemmellik ile özdeşleşen bir firma olma hedefinde emin adımlarla yürümekteyiz.

Öncelikli müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız "Biz İnsan'ın Herşeyden Önce Geldiğine İnanıyoruz" prensibi ile hareket etmektedir.


MİSYONUMUZ

Daha sağlıklı bir toplum, daha sağlıklı bir dünya için: insan sağlığına değer veren, güvenilir, kaliteli, başarılı ve üstün hizmet temel değerlerimizdir.


AMACIMIZ

İnsanın en kıymetli varlığı olan sağlığına hizmet verdiğimizi hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadan; Yasalar ve ahlaki kurallara uygun davranan, Firma bünyesinde takım çalışmasını etkin kılan, Çevreye ve doğaya değer veren, Tüketicinin korunmasına ve bilinçlenmesine önem veren, Müşteri isteklerini iyi anlamak ve müsteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, Üstün kaliteli yeni ürünler arayışı içinde olan, Sahip olduğu insan kaynağını dikkatle değerlendiren, İnsan kaynağı gelişiminde yeni düşünce ve akımlara yer veren, Süreçlerimizi her zaman daha iyiye götürmek ve bu yönde hedefleyen, Tam katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir şirket olarak varlığımızı sürdürmektir.


KALİTE

CİLLOP TEKSTİL olarak amacımız; Müşteri beklentilerinin ötesinde, tüm proseslerimizde Toplam Kalite Yönetimini esas alarak, en önemli ürünümüzün “Kalite” olacağını benimsemektir. İşletme kültürümüz Kaliteyi kontrol etmek değil, üretmektir.

Bu anlayış ve görüş altında;

• Kalitenin “müşteri, istek ve ihtiyaçlarına uygunluk” olduğu inancıyla, müşteri taleplerinin en uygun ve kısa zamanla karşılanmasını sağlar.

• Firmamız müşteri memnuniyetini arttırmak için süreç temeline dayanan kalite yönetim sistemini uygular, sistemin etkinliğini gözden geçirir ve sürekli geliştirmesi için gereken kaynakları sağlar.

• Kalitenin sürekli iyileştirilmesi ve kalite tanımına uygun nitelikte nihai mamulün ve hizmetin üretimi için tüm personelinin eğitim faaliyetlerini sürdürmesi ve kalite takım çalışmalarına katılımının sağlanmasına yönelik gerekli imkanları temin eder.

• Faaliyetlerini yürütürken çevre ve topluma olan sorumluluğu bilincinde hareket eder.

• Müşteri şartları ve yasal şartların yerine getirilmesi için gerekli tüm faaliyetleri planlar ve uygular.

• CİLLOP TEKSTİL'de kalite yönetimi üst yönetimin liderliğinde tüm çalışanların sorumluluğundadır ve çalışanlarımız bu sorumluluk bilinciyle hareket eder.


DEĞERLERİMİZ

• İlişkilerde etik, pozitif ve şeffaf olmak,

• Sürekli Kurumsal ve kişisel öğrenme ve gelişme çabasında olmak,

• Kararlı, istikrarlı ve sistemli çalışmak,

• Değişime açık ve esnek olmak,

• Doğru ve hızlı kararlar almaktır,
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
x
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için  ÇEREZ POLİTİKAMIZ   ve K.V.K.K. Aydınlatme Metni  Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.